ТОВ "Смерека-Плюс" - лідер у виробництві новорічних ялинок і сосен

       Фахівці ТОВ «Смерека Плюс» розробили унікальну технологію з виготовлення новорічних ялинок, і в Україні в 2007 році першими почали виробляти штучні литі ялинки. 

       На сьогоднішній день на ТОВ «Смерека Плюс» виготовляється продукція найвищої якості. Наші хвойні дерева абсолютно ідентичні і нічим не відрізняються від натуральних ялинок і сосен. На виробництві використовуються власноруч розроблені унікальні рецептури на основі високоякісної первинної екологічно чистої сировини, яка використовується у харчовій та медичній промисловості.

       Кожна гілочка відливається в спеціальних формах, що робить ялинку схожою на справжню. Ми пропонуємо Вам елітні литі ялинки власного виробництва, які мають чудовий дизайн, відмінну якість, широкий вибір модельного ряду, розмірів, кольорів, і при цьому мають приємні ціни. Вся продукція підприємства ТОВ «Смерека-Плюс» має висновок санітарно-епідеміологічної експертизи. Наявність власних виробничих потужностей дозволяє утримувати низьку собівартість товарів, безперервно слідуючи сучасним тенденціям на ринку ялинкової продукції. Таким чином, наші покупці завжди задоволені справді приємними цінами і відмінною якістю. Слід зазначити, що продукція  ТОВ «Смерека Плюс»  постачається на ринки інших країн, що підтверджує її популярність не лише в Україні.

 

Запрошуємо до співпраці.


ТОВ «Смерека-Плюс»
10031, Україна, м Житомир,
вул. Парникова, 27
Тел.: +38 (067) 411-31-41

E-mail: [email protected]
www.smereka.com